مجله فرهنگی – هنری ایران من

سه شنبه ۱ مرداد ۱۳۹۸ - Tuesday 23 July 2019
jamesfenton

شعر آنسوی: جیمز فنتون

جیمز فنتون James Fenton"" جیمز فنتون شاعر،روزنامه نگار،منتقد ادبی و استاد سابق دانشگاه آکسفورد وبرگزیده ی جایزه "پن پینتر" در زمینه ی آزادی زبان است.بیشتر درون مایه ی اشعار او را جنگ شکل می دهد. "گلوله و ...

by2

معرفی فیلم Venom

بخش پیشنهاد فیلم ما بعد از دو سال دوباره شروع شده . فیلم تخیلی venom رو برای شروع دوباره این بخش انتخاب میکنیم با بازی بی نظیر تام هاردی . این فیلم را پیشنهاد میکنیم ببینید و شما هم اگر فیلم ...

مخ پریشونهای شلم

نمایش کودک مخ پریشونهای شلم 22 و 23 و 24 شهریور 1396 تالار هنر

مجله فرهنگی هنری ایران من : نمایش کودک مخ پریشونهای شلم تالار هنر قیمت بلیت ها : 15 هزارتومان چهارشنبه 22 شهریور 1396 ساعت 18:00 پنج‌شنبه 23 شهریور 1396 ساعت 18:00 جمعه 24 شهریور 1396 ساعت 18:00 خرید اینترنتی : iranconcert.com   این برنامه برای تمام رده های سنی ...

جمعه 24 شهریور 1396 ساعت 21:30

جنگ معین شو 22 و 23 و 24 شهریور 1396 سالن اندیشه معلم

    مجله فرهنگی هنری ایران من : جنگ معين شو  سالن اندیشه معلم قیمت بلیت ها : از 30 تا 35 هزارتومان چهارشنبه 22 شهریور 1396 ساعت 20:30 پنج‌شنبه 23 شهریور 1396 ساعت 19:30 پنج‌شنبه 23 شهریور 1396 ساعت 22:00 جمعه 24 شهریور 1396 ساعت 19:00 جمعه 24 ...

شوایک

تئاتر شوایک از 5 تا 14 مهر ماه 1396 تالار وحدت

مجله فرهنگی هنری ایران من : تئاتر شوایک از تالار وحدت قیمت بلیت ها : از 25 تا 80 هزارتومان چهارشنبه 5 مهر 1396 ساعت 21:00 پنج‌شنبه 6 مهر 1396 ساعت 21:00 چهارشنبه 12 مهر 1396 ساعت 21:00 پنج‌شنبه 13 مهر 1396 ساعت 21:00 جمعه 14 مهر ...

هفتم پاییز

نمایش هفت عصر هفتم پاییز 24 و 26 و 27 و 28 و 29 و 30 و 31 شهریور 1396 سالن چهارسو تئاتر شهر

مجله فرهنگی هنری ایران من : فیلم هفت عصر هفتم پاییز سالن چهارسو تئاتر شهر قیمت بلیت ها : 25 هزارتومان جمعه 24 شهریور 1396 ساعت 19:45 یکشنبه 26 شهریور 1396 ساعت 19:45 دوشنبه 27 شهریور 1396 ساعت 19:45 سه‌شنبه 28 شهریور 1396 ساعت 19:45 چهارشنبه 29 شهریور ...

 • by2
 • مخ پریشونهای شلم
 • جمعه 24 شهریور 1396 ساعت 21:30
 • شوایک
 • هفتم پاییز
VN:F [1.9.22_1171]
Rating: 9.8/10 (4 votes cast)
موضوع: گفتگو   -   ۴ اسفند ۱۳۹۰   -   6,925 بازدید

گفتگویی اختصاصی مجله ایران من با رسول مرشدلو (ترانه سرا، بازیگر، خبرنگار و منتقد موسیقی، کارگردان، عکاس )

رسول مرشدلو متولد ۲۵ بهمن ۱۳۶۵ و در شهر زیبای نیشابور زندگی میکند و هم اکنون در حال تحصیل در رشته مدیریت بازرگانی دانشگاه آزاد نیشابور می باشد.

جا داره اول از هر چیز از طرف مجله ایران من و کاربران این مجله ، تولدتون رو به شما تبریک بگم .

 تشکر بی نهایت از شما به خاطر تبریکتون و کاربران بی نظیرتون. خوشحالم کردین.

از چه زمانی وارد عرصه هنری شدی و این ورودت به چه شکلی بود و چطور اتفاق افتاد؟
من تقریبا از ۶ سال پیش به همراه دوستای عزیزم مجید شفیعی و الیاس محمدی گروهی رو تشکیل دادیم و فعالیت های هنری من از همون زمان شروع شد و طی این سال ها من خودمو کشیدم به سمت ترانه سرایی، عکاسی، کارگردانی، بازیگری و یک سالی هم هست که به صورت خیلی کم خبرنگار و منتقد موسیقی هستم.

چه تعریفی از هنر داری؟
بر خلاف تعریفی که همه از هنر دارن و اون رو به حس نسبت میدن، به نظر من هنر زاییده ذهنه و خود اون حس هم از اتفاقات ذهنی سرچشمه میگیره.

در زمینه های مختلف هنری فعالیت می کنی این کار رو برات سخت نمی کنه تا بتونی در هر زمینه یه کار خوب ارائه بدی؟

چرا خیلی هم سخته، و حتی بعضی وقتا حس می کنم کم آوردم، اما خوب سعی می کنم با برنامه ریزی پیش برم و در زمان های خاص خودم رو تقسیم کنم بین فعالیتی که تو برنامه برای اون زمان تعیین کردم.

به نظر خودت تو کدوم زمینه هنری موفق تری؟
به نظر خودم در زمینه ترانه سرایی، عکاسی و کارگردانی موفق تر از بقیه فعالیت هام عمل کردم، شاید به خاطر اینکه بیشتر برنامه ریزی فعلی من روی این سه تا فعالیته.

آیا به هنرهای دیگه ای علاقه داری که به مرور زمان بخوای سمتش بری؟
با اطمینان کامل میگم نه، چون تمام هدف هایی که دنبالشون هستم رو تو همین فعالیت هایی که دارم انجام میدم خلاصه کردم و نمیخوام خودمو بیشتر از این درگیر کنم.

چه ارتباط معنا داری  بین شاخه های مختلف هنری میبینی؟ به طور مثال آیا عکاسی روی  ترانه هایی که میگی اثرگذاره یا نه؟
برای من بین تمام کارهایی که دارم انجام میدم رابطه مهم و عمیقی وجود داره و سعی می کنم از این ارتباط و تاثیر گذاری نهایت استفاده رو توی کارام ببرم.
در مورد عکاسی و ترانه هم به نظر من وقتی میشه با بستن یه کادر خوب و گرفتن یه عکس کلی حرف برای گفتن داشت، میشه از همون حرف ها هم برای گفتن ترانه استفاده کرد. خود من سعی می کنم سوژه های ترانه هام رو از عکس هام بگیرم  و برعکس

در زمینه موسیقی و ترانه  با چه کسانی همکاری داشتی ؟
من سلیقه خاصی تو انتخاب همکاری هام دارم، برای همین میشه گفت تقریبا این چند وقت همکاری های کمی داشتم، اما از همشون راضی هستم.
در حال حاضر هم با آقایان امیر آرس عزیز، نیام فرد ( از کمپانی آونگ )، علی عطایی، هومن سودمند، سعید نصیری، هایجک، افشین موسوی، فرزان و اشکان ملک زاده همکاری می کنم و در آینده نزدیک هم چند تا همکاری بسیار بزرگ و خوب دارم که به جرات میتونم بگم یکی از بهترین اتفاق های زندگی هنری منه اما ترجیح میدم چیزی در موردشون نگم تا سورپرایز بمونه.

بهترین و موفق ترین ترانه ای که نوشتی به نظر خودت و مخاطبانت کدوم ترانه بوده؟۲ بیت رو بگو .
خوب من همه ترانه هامو دوست دارم و اگه بخوام اسم ببرم، ترانه های زیادی هست که میشه در جواب این سوال بهشون اشاره کنم اما به نظر خودم بهترین ترانه ای که نوشتم ترانه ” سکانس آخر ” که قراره با صدای دوست عزیزم هایجک اجرا بشه
سکانس آخر فیلمه، داری دستامو می گیری           چشات خیره تو چشمامن، عجب حال نفس گیری
داری نزدیکتر میشی، چقدر صحنه رمانتیکه                         حالا مرز میون ما فقط یک ذره ماتیکه

چقدر روی درست اجرا شدن ترانه هات تاکید داری ؟ آیا تا به حال تو این مورد به مشکل برخورد کردی ؟
خوب برای کسی مثل من، ترانه مثل بچم میمونه و خوب همونطور که دوست دارم بچم به بهترین شکل بزرگ شه و وارد جامعه بشه، در مورد ترانه هم دقیقا همین قدر حساسم و دوست دارم ترانه ای که میگم، به بهترین شکل آهنگسازی بشه، تنظیم بشه و از همه مهم تر بی نظیر اجرا بشه و شاید دلیل کم کار کردن و سلیقه خاصی که ازش حرف زدم همین باشه.
مشکل که تا دلتون بخواد وجود داره و کسی نیست که ادعا کنه تو کارش هیچ وقت مشکلی نداشته، مخصوصا در حوزه ترانه که مشکلات بیداد می کنه.
در ارتباط با این مشکلات اونقدر حرف تو دلم مونده که اگه بخوام در موردشون حرف بزنم باید یه کتاب بنویسم و امیدوارم بتونم روزی این حرفا رو تو یه رسانه تصویری خوب ارائه کنم، شاید بتونم تاثیر کوچیکی روی روند ترانه داشته باشم. میشه گفت یکی از آرزوهامه.

دیدگاهت در مورد ترانه هایی که این روزها شنیده میشه چیه ؟ خوبن یا بد ؟
دوست ندارم مرز بندی بین ترانه خوب و بد انجام بدم چون به نظر من هر ترانه ای که گفته میشه و خونده میشه با ارزشه، چون هم براش احساس گذاشته شده هم زمان که خیلی مهمه، و خوب این احساس و زمان در بعضی از کار ها بیشتره و باعث موندگاری میشه و در بعضی کار ها کمتره.
رمز موفقیت و ماندگاری یک اثر هنری رو در چی میدونی؟
اتفاقات و دلایل زیادی هست که باعث میشه یک اثر هنری در هر زمینه ای موندگار بشه. مثلا احساسی که گذاشته میشه، زمانی که صرف اون اثر میشه، شیوه اجرا، شیوه ارائه و….

 کدوم یک از ترانه سراهای کشور تاثیر محسوسی روی سرودن ترانه ات داشتن؟ کار چه کسانی رو بیشتر می پسندی؟
تا جایی که میشه سعی می کنم از کسی تاثیر نگیرم و سبک کاری خودم رو داشته باشم و امضای خودم روی کارهام باشه، به همین دلیل کمتر سعی می کنم ترانه بخونم و بیشتر زمان مطالعه من صرف خوندن ترجمه ها، رمان و حتی روزنامه و مجلات میشه به خاطر اینکه بتونم همیشه تازگی کلمات رو تو ذهنم حفظ کنم.
ترانه های روزبه بمانی و رستاک رو خیلی دوست دارم، البته زیادن اما به گفتن اسم همین دو عزیز قناعت می کنم
تاثیر ترانه (شعر یک ملودی) روی مخاطب چیه؟

همونطور که خودت می دونی یه ترانه سرا برای ارایه ی تفکر و احساسش از اونجایی که ترانه به آهنگ وابسته می شه زمان محدودی رو در اختیار داره به نظرت مخاطب تو این زمان محدود چطور می تونه ترانه رو درک کنه؟
همونطور که در حرفای قبلیم گفتم شیوه اجرا و ارائه در موندگاری یک اثر تاثیر خیلی زیادی داره و خوب خود ترانه و ملودی یکی از مهمترین قسمت های اجراست و مهمترین تاثیر رو در مخاطب داره. یک ترانه و ملودی خوب میتونه یک اثر رو جاودان کنه و برعکس.
به نظر من وقتی حرف ترانه سرا، شیوه بیانش و لحنش خاص باشه و چیزی برای ارئه دادن در کارش وجود داشته باشه، زمان اهمیت خودش رو از دست میده و بعضا کارهایی هستن که زمان زیادی نبردن، اما به خاطر حرف و مفهومی که در خودشون دارن تاثیر گذار و موندگار میشن.

شنیدیم شما مجموعه ترانه هاتون رو  قراره به صورت کتابی منتشر کنی لطفا در موردش کمی توضیح بده ؟
بله، به اصرار دوستان و اطرافیان تصمیم گرفتم این کار رو بکنم و فعلا میشه گفت در اواسط راه هستم و فکر می کنم از نظر ظاهری و مفهومی کتاب قابل قبولی در بیاد که قراره طرح های کتاب رو همکار عزیزم مژگان ابراهیمی به اجرا در بیاره و خوب ترانه ها هم که به قلم بنده حقیره

خوب ظاهرا داستان هم می نویسی .نویسنده گی رو از کی شروع کردی ؟و چه سبکی رو برای بیان داستانت ترجیح میدی؟
داستان که نمیشه گفت، بیشتر نثر هستن، مینیمال هستن یا نوشته های کوتاه مفهومی. نویسندگی رو تقریبا یک سالی میشه شروع کردم و خوب همون نثر و مینیمال که گفتم رو بشتر استفاده می کنم

نویسنده های مورد علاقه ات چه کسانی هستن؟
از عزیزان نویسنده داخلی بیشتر کارهای خانم عرفان نظری رو دنبال می کنم و از خارجی ها هم آقای ریچارد براتیکان رو خیلی دوست دارم
درمورد فعالیتهات در زمینه بازیگری و عکاسی و خبر نگاری کمی توضیح بده؟
من بازیگری رو از ۵ سال پیش با تئاتر شروع کردم و البته خیلی هم کم کار هستم اما پیشنهاد هایی برای بازی در فیلم های کوتاه و نیمه بلند و همچنین چندین تئاتر داشتم که فعلا به خاطر برنامه ریزیهام نمیتونم هیچ کدومشون رو انجام بدم اما سعی می کنم در سال جدید حتما دوباره برگردم روی صحنه.
عکاسی رو هم از ۶ سال پیش به صورت آماتور شروع کردم و دو سالی هست که حرفه ای عکاسی و طراحی کار می کنم.
و خبرنگاری هم به صورت خیلی محدود انجام میدم.

قراره ما شاهد انتشار چه کارهایی از تو در آینده نزدیک باشیم؟
انشا الله در سال جدید موزیک ویدئوهایی با کارگردانی من پخش میشه که امیدوارم مورد قبول همه عزیزان باشه و در زمینه ترانه هم همون سورپرایز هایی که گفتم.

در زمینه موسیقی به عنوان یه منتقد شناخته می شی. نگاه موزیسینها به تو به عنوان یه منتقد چطوره؟! آیا خودت هم کار موسیقی انجام میدی؟ ساز تخصصیت چیه؟
من سعی می کنم تو نقد هام فقط یه منتقد باشم و نه با کسی شوخی دارم و نه پدر کشتگی.
سعی می کنم خودم باشم و نظراتی که در مورد اون اثر دارم رو در چارچوب قوانین نقد ارائه میکنم و خوب بازخوردهای متفاوتی هم وجود داره از سمت موزیسین ها.
متاسفانه هنوز فرصت نشده که کار موسیقی انجام بدم و ساز بزنم اما گاه گاهی می خونم.

تعهد یه هنرمند نسبت به مخاطبانش چیه؟
صداقتی که در هنرش داره. ما به عنوان کسایی که جامعه هنری رو میسازیم که من خودم رو نقطه ریزی از این جامعه عظیم می دونم، باید سعی کنیم نهایت صداقت و حرفه ای بودن رو در کارامون و رفتارمون داشته باشیم.

تو زندگی شخصیت هنر چه جایگاهی رو داره ؟ و چه تاثیری رو زندگیت داشته؟
در یه جمله میگم که
“مهمترین قسمت زندگی من رو هنرم تشکیل میده و مهمترین قسمت هنرم رو زندگیم”

به عنوان یک عکاس ، بیشتر از چه  سوژه هایی مد نظرت هستن؟ و چه سبکی از عکاسی رو بیشتر می پسندی؟
سعی می کنم در زمینه عکاسی هم مثل ترانه، سبک های مختلفی رو تجربه کنم، عکاسی مدلینگ رو خیلی دوست دارم و همچنین عکاسی طبیعت رو چون در هر کدومشون میتونم قسمت هایی از کارم رو ببینم. در مدلینگ می تونم احساس آدما رو ببینم و ثبت کنم و در طبیعت هم حسی که محیط بهم میده رو.

از اوناجایی که فعالیتهای خبری هم انجام می دی دورنمای فعالیت در حوزه ی خبر رو تو ایران رو چطور می بینی؟ می گن خبرنگاری جز مشاغل سخت محسوب می شه نظرت در این باره چیه؟
شرایط خبرنگاری تو ایران متفاوته و دوستان خبرنگار مثل شما زحمت زیادی برای تهیه یه خبر، مصاحبه و … میکشن در قبال کمترین دستمزد و از همینجا به همه شما دوستای عزیز خبرنگارم میگم که همیشه پر انرژی باشین و دوستون دارم.

خبرنگارها متهعد هستن که آینه ی واقعیتهای جامعه ی خودشون باشن.چه قدر اینطور بودن در عمل امکان پذیره؟
خوب اینطور متعهد بودن در هر کاری سختی های خودشو داره، خبرنگاری که جای خود. اما با همه سختی ها باز هم میشه متعهد بود و صداقت داشت.

یک هدیه به  انتخاب خودت به خواننده های مجله ایران من بده ؟
همتون رو دوست دارم. همه کسانی که در زمینه هنر فعالیت میکنن، همه کسانی که هنر رو دنبال می کنن.

و این دو بیت رو هم تقدیم می کنم به همه دوستای گلم

کنار تو اِنقدر رویاییه، که اصلا نمیشه بهت دل نبست              تمام قوانین احساس رو تو دستای تو میشه راحت شکست
کنار تو انگار مغرورمو، یه جورایی حس می کنم خاصّم       فقط با تو میشه جهانی شدو همینو من از این جهان خواستم

تریبون آزاد ( سخنی با مخاطب ) :
چه دعایی کنمت بهتر از این
که خدا پنجره باز اتاقت باشد

با سپاس از همکاری و محبت رسول مرشدلو

لینک پیج رسمی رسول مرشدلو در فیس بوک

http://www.facebook.com/Rasool.Morshedloo

گفتگویی اختصاصی با رسول مرشدلو, ۹٫۸ out of 10 based on 4 ratings
هانيه قراگزلو
۵ اسفند ۱۳۹۰
۹:۲۲ ق.ظ

مصاحبه کاملی بود…کمک کرد که دوست هنرمندمونو بیشتر بشناسیم …خوشحالم از اینهمه ذوق و فعالیت..برات از صمیم قلب آرزوی موفقیت روز افزون میکنم عزیز.

پاسخ

احسان بهمدی
۵ اسفند ۱۳۹۰
۹:۳۸ ق.ظ

بریک رسول جان هر روز یه پله بالا تر از دیروز . میدونم که برات پله ی آخری نیست امید وارم و مطمئنم که به همین زودی به اون جایی که لیاقتشو داری برسی و میرسی. بازم تبریک رسول جان

پاسخ

مهسا مجیدی پور
۵ اسفند ۱۳۹۰
۱۰:۵۴ ق.ظ

رسول جان یک هنرمند واقعی هستی و احساست در ترانه هات قابل ستایش هست
این مصاحبه عرصه رو برای شناخت تو دوست عزیزم فراخ تر کرد
به امید موفقیت روز به روز تو

پاسخ

hanieh jamali mousaviiii
۵ اسفند ۱۳۹۰
۱۲:۰۳ ب.ظ

karet aliii omidvaram k rooz b rooz movafagh tar beshii ma behet eftekhar mikoniiim 😡

پاسخ

علی باستان
۵ اسفند ۱۳۹۰
۲:۵۹ ب.ظ

ایول حاج رسول. دمت گرم. بهت افتخار میکنیم هموطن.!! باید شیرینیشو بدیا. اگرم دوس داری عکس مجانی ازم بگیر بجای شیرینیش!! :)))
بازم تبریـــــــــــــــــــــــــــــــک.

پاسخ

فاطمه روح بخش
۵ اسفند ۱۳۹۰
۳:۰۰ ب.ظ

واقعا چقدر ناراحت شدم همچین هنرمند با ارزش دوروبرم هست و خبر ندارم ،، منو ببخشین و تبریکم رو برای این همه ذوق و احساس و استعداد بپذیرین اقای مرشدلو،با اشتیاق کاراتون رو پیگیری میکنم هر چند خیلی درگیرم،براتون ارزوی موفقیت روزافزون دارم- سپاس

پاسخ

مهناز مشیری
۵ اسفند ۱۳۹۰
۳:۲۰ ب.ظ

از اینکه تونستم نکات هنری متفاوتی را در این مصاحبه از دوست هنرمندم بشنوم خوشحالم و سعی میکنم منم تو رشته هنری خودم درسی بگیرم تعریفت از هنر عالی بود که من در کمتر کسی این چنین تعاریفی از هنر میبینم از اینکه میبینم هم زمان رود چند کار هنری تمرکز داری و میتوانی تمرکز کنی تبریک میگم چون خودم کاملا اشراف دارم و باز تبریک از این جهت که کارهای تو از ذهنیت خودت خلق میشه و شبیه کسی نیست خلق کردن برای یک هنرمند بزرگترین لذت است و بهت تبریک میگم و آرزوی موفقیت و آینده درخشانی می کنم.

پاسخ

دلبر قد بلند
۵ اسفند ۱۳۹۰
۵:۱۴ ب.ظ

مصاحبه ی خوبی بود ولی فکر میکنم بعضی چیزها رو از قلم انداختن…

پاسخ

هبه موسوی
۵ اسفند ۱۳۹۰
۷:۳۴ ب.ظ

رسول عزیز
تو مایه افتخار مایی و به تو افتخار میکنیم

پاسخ

irajvelayati
۵ اسفند ۱۳۹۰
۱۰:۰۸ ب.ظ

رسول جان مصاحبه حرفه ای کردی امیدوارم موفق باشی همیشه

پاسخ

saeid nasiri
۶ اسفند ۱۳۹۰
۵:۴۲ ق.ظ

تو بی نظیری.موفقیتتو میبینم و به دوستی مثل تو افتخار میکنم.

پاسخ

saeid nasiri
۶ اسفند ۱۳۹۰
۵:۴۳ ق.ظ

تو بی نظیری.موفقیتتو میبینم

پاسخ

هستی مولایی
۶ اسفند ۱۳۹۰
۶:۴۱ ق.ظ

واقعا تبریک میگم به آقای مرشدلو به خاطر این ذهن زیبا و پر احساسشون

یک هنرمند حرفه ای با قلمی زیبا و بی نظیر و شخصیتی دوست داشتنی.

من همیشه کاراتون رو دنبال می کنم و عاشق ترانه ها و عکس هاتون هستم.

امیدوارم به بهترین و بالاترین نقطه زندگیتون برسین و همیشه پایدار و سربلند باشین

خیلی دوستون دارم آقای مرشدلو

پاسخ

اولدوز جون
۷ اسفند ۱۳۹۰
۳:۰۹ ق.ظ

سلام .
جناب مرشدلو واقعا بهتون تبریک میگم و براتون آرزوی بهترین ها رو دارم انشالله همیشه تو زندگی و کارهاتون موفق باشید

پاسخ

علیرضا
۷ اسفند ۱۳۹۰
۵:۵۹ ب.ظ

واقعا زیبا بود با آرزوی پیشرفت شما دوست عزیز و هنرمند خودم

پاسخ

فرشاد حسنی
۱۲ اسفند ۱۳۹۰
۶:۵۲ ب.ظ

مرسی کارتون ۲۰ بود

پاسخ

آيداكشوري
۱۶ اسفند ۱۳۹۰
۱:۱۶ ق.ظ

دوست عزیز، امیدوارم همیشه با همین انرژی پیش بری و درتمام زمینه هایی که فعالیت داری خالق زیباترین آثار باشی.

پاسخ

علی هژیر پاسخ در تاريخ فروردین ۱۸ام, ۱۳۹۱ ۱۰:۳۱ ق.ظ:

براستی که رسول مرشدلو بیظیر و دوست داشتنیه

پاسخ

محمد رضا مرشدلو
۲۸ بهمن ۱۳۹۱
۶:۴۸ ق.ظ

سلام رسول جان دوست دارم خیلی زیاد چون باعث سر بلندی ما وهمه ایرانیان هستی شما وهمه هنرمندای مملکت شخصیت فردیت از کارات برام بیشتر جذاب بوده که هنرو محدود به یک کار نکردی برات ارزوی توفیق دارم خدا یاورت باشه

پاسخ

هاشم رحمانی
۲۴ اسفند ۱۳۹۱
۷:۲۱ ق.ظ

سلام رسول جان کلاس اول دوم ابتدایی یادت نرفته منم هاشم با هم تو یک میز مینشیتیم خانم دانشجو معلم کلاس اول بود خیلی خوشحال شدم از دیدنت امیدوارم به موفقیت های بیشتری برسی اگه فیسبوک امدی سری به ما بزن

پاسخ

عرفان
۷ فروردین ۱۳۹۶
۸:۱۸ ب.ظ

سلام اقای رسول مرشدلو

من پسر دختر عموتم واز داشتن چنین خویشاوند هنرمندی

خوشحالم وامیدوارم هرروز موفقیت بیشتری کسب کنی وما

بییشتر بیت افتخار کنیم _باارزوی سلامتی روز افسون…..

عرفان

پاسخ

توجه کنید که نظرتان در ارتباط با همین مطلب باشد. در غیر اینصورت می‌توانید از فرم تماس استفاده نمایید.

نظراتی که با کلمات کلیدی ثبت شوند، حاوی الفاظ زشت، تبلیغاتی، سیاسی و یا توهین به اشخاص باشند، منتشر نخواهند شد.

برای پاسداشت زبان فارسی ، فقط فارسی تایپ نمایید و از فینگلیش نویسی خودداری کنید

 • سریال شب های برره

         اعتراف مهراب قاسم‌خانی در مورد سریال شب های برره

         مجله فرهنگی هنری ایران من : 18 فروردین سالروز تولد مهران مدیری کارگردان و بازیگر مطرح کشورمان بود و به همین دلیل مهراب قاسم‌خانی یادداشتی را به همین مناسبت و به عنوان اعتراف در ...

 • پایان کلاه قرمزی 94

         پایان کلاه قرمزی 94

         مجله فرهنگی هنری ایران من : در حالی که پخش نوروزی «کلاه قرمزی» در شبکه دو به پایان رسید، با توجه به تمرکز این مجموعه بر شخصیت جیگر می‌توان پیش‌بینی کرد فیلم جدید ...

 • سریال شهرزاد

         تکذیب حضور محسن چاوشی در سریال شهرزاد

         مجله فرهنگی هنری ایران من : عوامل سریال «شهرزاد» خبر حضور محسن چاوشی به عنوان خواننده تیتراژ این سریال را رد کردند. پیش از این خبرهایی منتشر شده بود که از حضور محسن ...

 • Benyamin1

         ماجرای بمب گذاری در کنسرت وین بنیامین بهادری + فیلم

         مجله فرهنگی هنری ایران من : شب گذشته ، شب زیاد خوبی برای طرفداران اتریشی بنیامین بهادری نبود ، کنسرت وین بنیامین بهادری بعد از بریک ، با دخالت پلیش اتریش روبرو شد ...

 • کیانوش سعیدی درگذشت...

         کیانوش سعیدی درگذشت…

         مجله فرهنگی هنری ایران من : کیانوش سعیدی ، خواننده ، آهنگساز و تنظیم کننده ، امروز درگذشت ، این خبر توسط دوستان نزدیکش در یکی از شبکه های اجتماعی منتشر شده ...